Titles you rated
KlausRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0