Movies
Ratings
156
Frozen IIRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5