Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Future ManRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0