Titles you rated
HelplessRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5