Series
Ratings
89
LIFERated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Are You Human?Rated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0