Movies
Ratings
359
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 3.0