Movies
Ratings
31
The NeighborsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0