Series
Ratings
27
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5