Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
The CongressRated ★ 4.5
10 MinutesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
Assault on Wall StreetRated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 4.0- Terra NovaRated ★ 4.0
NightfallRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.5