Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0