Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 3.5