Movies
Ratings
81
District 9Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0