Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5