Movies
Ratings
760
TenetRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
DheepanRated ★ 3.0