Series
Ratings
75
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0