Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bill Russell: LegendRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0