Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
When They See UsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5