Titles you rated
JumongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5