Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0