Movies
Ratings
648
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Crypto ManRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0