Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0