Titles you rated
TroyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0