Movies
Ratings
130
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BoysRated ★ 2.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 0.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0