Series
Ratings
43
Demon SlayerRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 1.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 0.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- From the New WorldRated ★ 2.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5