Series
Ratings
112
Full HouseRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0