Movies
Ratings
221
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0