Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
WishRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0