Titles you rated
Black CloverRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Part 3Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 5.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
The Time HotelRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0