Movies
Ratings
742
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 4.0- A Story about a Dog AbandonedRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
I WeirDoRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0