Movies
Ratings
132
West Side StoryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
HamletRated ★ 3.5
HamletRated ★ 3.0
HamletRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5