Movies
Ratings
16
The Maze RunnerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0