Movies
Ratings
263
Inside OutRated ★ 4.5
Grown UpRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5- Karl Lagerfeld Sketches His LifeRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
BeginnersRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
EliRated ★ 3.0
The Spectacular NowRated ★ 3.0