Series
Ratings
113
Bad GuysRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Playing with fireRated ★ 2.0
Master of NoneRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.0
The RainRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 4.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SafeRated ★ 3.0
ParfumRated ★ 1.5
High SeasRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 2.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0