Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5