Movies
Ratings
385
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0