Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5