Movies
Ratings
80
Finding DoryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Runaway BrideRated ★ 4.0