Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 0.5
UpRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5