Titles you rated
Stormy NightRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0