Movies
Ratings
240
PeninsulaRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 4.5
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0