Movies
Ratings
32
Toy StoryRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0- OceansRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0