Titles you rated
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 1.5
ArgylleRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 1.5