Movies
Ratings
318
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Lost in ParisRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Men in HopeRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Our Idiot BrotherRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0