Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0