Movies
Ratings
135
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5