Titles you rated
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0