Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0