Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Les FormidablesRated ★ 1.0
Open CityRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0