Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0