Titles you rated
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.5
The Scorpion KingRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 0.5
RinguRated ★ 1.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 3.5- Timon And PumbaaRated ★ 1.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
The Suicide ShopRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 0.5